Le VW Freaks

Le VW Freaks is a group of four guys – Sten, Magnus, Jaak and Karl. We are all into technics and cars and we are especially fond in VW models.

What do we do?

We help you in Estonia (and of course willing to share knowledge and experiences worldwide) with your car diagnostics and projects. Additional features (as we say projects) are always OEM (Original Equipment Manufacturer). This means that everything will always work like it should be and parts will be compatible with your car.

Contact Le VW Freaks

You can find us from Facebook or send us an email via contact form or directly to our email address info@levwfreaks.eu. We have a YouTube channel as well, so keep an eye on there as well.

Le VW Freaks in Facebook

4 months ago

Le VW Freaks

VW Passat B8 uuendused.

* Elektrilise esiklaasi soojenduse järelpaigaldus (kõik peale esiklaasi vahetuse);
* Esikaamera parametriseerimine ja kalibreerimine;
* "Side assist" radarite tarkvara uuendus ning parametriseerimine.
... See MoreSee Less

Vaata Facebook'is

5 months ago

Le VW Freaks

Kui värve pole piisavalt.

MQB platvormil lihtsasti tehtav modifikatsioon lubamaks kuni 30 värvi menüüs.
... See MoreSee Less

Vaata Facebook'is

8 months ago

Le VW Freaks

Kas teadsid?
Paljud VW, Seat ja Skoda sõidukid sõidavad tehasest välja esiklaasi küljes oleva kaameraga, mis on eelduseks Lane Assist, Sign Assist ja automaatsete (või ka dünaamiliste) kaugtulede jaoks. Ometi meie kogemuse põhjal pole tihti üks või mitu nendest juhiabidest tarkvaraliselt aktiveeritud, kuigi vajaminev riistvara on juba autol olemas!

Oleme aja jooksul mitmetel erinevatel mudelitel (Passat B7, B8, Golf 7, 7.5, Touran, Skoda Superb jt) aktiveerinud ühe või rohkem selle kaamera poolt pakutavast funktsioonist ning see võtab aega vähem kui 30 minutit. Näitena väga paljudel autodel on olnud aktiivne ainult Sign assist, kuid Lane Assist ja HBA/DLA on olnud aktiveerimata.

Kui sinul on selline auto, millel antud kaamera esiklaasi küljes olemas, kuid üks või rohkem kirjeldatud juhiabidest puudu, siis kirjuta meile ja vaatame mida teha annab!

PS! Kui Sinu autol seda kaamerat ei ole aga mainitud juhiabisid ikkagi sooviksid, siis küsi meilt pakkumist järelpaigaldusele. See võib osutuda odavamaks, kui oskad arvata!

(Sign Assist eeldab 100% toimimiseks navigatsiooniseadme olemasolu. DLA eelduseks on sobilikud esituled.)
... See MoreSee Less

Vaata Facebook'is

Projects selection

See more from the projects page