Modifikatsioonid

Mod’imine ehk modifitseerimine on protsess, kus elektroonikamoodulil või seadmel aktiveeritakse lisafunktsionaalsus, mis ei vaja suuremaid ümberehitusi.

Multimeedia- ja navigatsiooniseadmed

Raadiod ja naviseadmed vajavad tihti uuendamist – kas tarkvara (firmware) või hoopis GPS seadmel kaardiuuendused. Lisavarustuse aktiveerimine – näiteks VIM (Video In Motion), mis lubab sõidu ajal videosid vaadata jpm.

Magnus aitab kindlasti välja ka purunenud või katkiste detailidega – RNS510-l on tüüpveaks laseri kulumine, vahetus lihtne ja kiire ning makk töötab jälle.

Moodulite uuendamine

Erinevate moodulite tarkvarauuendused. Tarkvarauuendustega käib tihti kaasas lisafunktsionaalsus (näiteks väsimuse-tuvastaja (rest assist) lisamine), lisaks võib uuendus aidata kaasa probleemide/anomaaliate lahendamisele.

Kellaplokk (MFA)

Kellaplokis saab tihti üht koma teist kaabliga parandada – näiteks aktiveerida näidiku “Fuel to replenish“, mis näitab indikatiivselt liitrite arvu, et täispaak saada või hoopis kütusenäidiku kalibreerimine.

Samuti on osadel kellaplokkidel võimalik aktiveerida “staging” – süüte sisselülitamisel nõelte liikumine maksimumasendisse ja tagasi . Osadel, millel seda võimalust pole, tuleb see teha projekti käigus.

Valgustuspaketti korrigeerimine

Udutuled päevasõidutuledena, päevasõidutulede kustutamine suunatulega, tagumiste tulede deaktiveerimine/aktiveerimine jpm. Konkreetne lahendus sõltub juba autost ja võimalustest.

Kurvituled

Olenevalt elektroonikamoodulist on võimalik aktiveerida kurvitulesid. Kurvituled on tulede režiim (osadel ka eraldi pirnid), mis aktiveeruvad alla 40km/h sõites ja rooli keerates või suunatuld sisse lülitades.

Enamasti on kurvituledeks eraldi tuled, mõnel juhul kasutatakse hoopis udutulesid, mis aktiveeritakse vastavalt vajadusele.

Peeglid puldist automaatselt klappivaks

Kui autol on elektrooniliselt kokkuklapitavad peeglid, siis on võimalik need panna ka puldist automaatselt klappivaks (olenemata nupu asendist salongis).