Projektid

Valik näidisprojekte, mida võimalik oma autole teha. Kui sulle sobivat või vajalikku lahendust pole välja toodud, võta meiega ühendust – leiame võimaluse!

Lane assist ehk reahoidmisabiline on süsteem, mis sõiduridade joone/joonte olemasolul hoiab autot sõidureas ja helisignaaliga hoiatab. Sama süsteem loeb ka liiklusmärke ning kuvab neid kellaplokil. Sama süsteem hoolitseb ka kaugsõidutulede automaatne lülituse (HBA) ning dünaamiliste tulede (DLA) eest.

Side assist ehk reavahetusabiline on märguandesüsteem, mis hoiatab juhti, kui mõni teine liikumisvahend asub auto tagaosas nn “pimenurgas”. Ehk siis olukorras, kus auto (vmt sõiduk) on küll külje peal, kuid peeglist teda pimenurga tõttu näha pole. Märku antakse armatuuris oleva indikaatortulega ning vastava poole peeglis…

Püsikiiruse hoidja (CCS – Cruise Control System) on ACC väiksem vend. CCS on süsteem, mis hoiab autol kindlaks määratud kiirust.

MFA ehk kellaploki modifitseerimine tähendab näiteks premium-tüüpi kellaploki muutmist 3D-ks, nõelte vahetamist, DRL logo aktiveerimist, “stagingu” aktiveerimist jpm.

ACC ehk Adaptive Cruise Control ehk eestikeeles adaptiinve püsikiirusehoidja on tavalise püsikiirusehoidja suurem ja targem vend. ACC hoiab määratud distantsi eessõitva sõidukiga, ka kiiruse suurenedes ja vähenedes.

Ohutus- ja meeleoluvalgustuspakett on võimalus lisada autosse näiteks jalavalgustused (meeleolu) või uksevalgustus (ohutus). Teine tase on juba liistuvalgustused (meeleolu) ja välipeeglivalgustused (porilombivalgustus, ohutus).

MFSW – Multi-Function Steering Wheel ehk eestikeeles multifunktsionaalne rool võimaldab juhtida kellaploki menüüsid roolilt.

Bluetooth (BT) käed-vabad süsteem on süsteem, mille abil on võimalik kas multimeediaseadmelt ja/või multifunktsionaalselt roolilt alustada ja lõpetada kõnesid.

TPMS ehk Tyre Pressure Monitoring System ehk eestikeeles rehvirõhu kontrollsüsteem on süsteem, mis annab häiret rehvirõhu muutumise korral. VAG grupi puhul räägime kaudsest ja otsesest rehvirõhust.

Vastavalt vajadusele olemasoleva multimeediaseadme asendamine uuema ja targemaga, AndroidAuto / Apple Carplay  aktiveerimine, tagurduskaamera lisamine,  navigatsioonikaartide uuendus, litsentsi pikendamine jpm.