Vastavalt vajadusele olemasoleva multimeediaseadme asendamine uuema ja targemaga, AndroidAuto / Apple Carplay  aktiveerimine, tagurduskaamera lisamine,  navigatsioonikaartide uuendus, litsentsi pikendamine jpm.

Apple Carplay / AndroidAuto aktiveerimine

Apple Carplay ja AndroidAuto võimaldavad auto multimeedia seadme ekraanile kuvada populaarseid rakendusi nagu näiteks Waze, Spotify, Google Maps ja Youtube. Meil on võimalik need lisad ilma riistvara vahetuseta aktiveerida mitmetel erinevatel mudelitel, millel neid tehasest aktiveerida ei olnud võimalik, nagu näiteks:

  • Audi erinevad mudelid alates 2015 mudeliaastast MMI High/Plus meediaseadmetel;
  • VW erinevad mudelid alates 2015 mudeliaastast Discover Pro meediaseadmetel (kaasa arvatud, kui tehasest on ainult Mirrorlinki tugi);
  • Seat erinevad mudelid alates 2015 mudeliaastast Navigation Plus meediaseadmetel;
  • Skoda erinevad mudelid alates 2015 mudeliaastast Columbus meediaseadmetel;

Teiste meediaseadmete ning mudeliaasta sõidukite puhul küsige juba täpsemat nõu meiega otse kontakti võttes.

Tagurduskaamera ja parkimisandurid

Paljudel uutel ning ka vanematel VAG grupi autode multimeedia seadmetel on olemas tehasest tagurduskaamera / 360 kaamera  / parkimisandurite tugi. Kui neid pole Teie autole tehasest valitud, siis meie abiga on võimalik kõikidele VAG grupi sõidukitele originaal lahendus suurema või väiksema vaevaga lisada ( kaasa arvatud ka kõige uuematele mudeliaasta 2020 sõidukitele ).

Kaardi- ja tarkvara uuendused, litsentside pikendus

Teostame kõikidele uuematele ja vanematele VAG grupi sõidukite originaal navigatsiooni süsteemidele kaardi ning tarkvara uuendusi.

Lisaks uuemate sõidukite puhul pikendame ka kaardiuuenduse litsentsi, mis tavaliselt kehtib 3 aastat alates auto ostust.

Ekraani või meediaseadme vahetus

Pakume erinevaid lahendusi meediaseadme ekraani kui ka juhtmooduli ning kõige selle juurde käiva vahetuseks ja uuenduseks.

Näiteks pakume lahendust ainult tarkvara uuendusega paigaldada VW Discover Pro navigatsiooniseadmele uuematüübi 9 tolline ekraan (MIB2 uuendus MIB2.5 ekraaniks). Eelnevalt oli selline uuendus võimalik ainult koos meediaseadme väljavahetusega.

``Video in motion`` ( VIM )

Aktiveerime erinevatel multimeedia süsteemidel video mängimise sõidu ajal. Lisaks uuematel seadmetel ka Youtube rakenduse kasutamise otse meediaseadme ekraanil läbi AndroidAuto.